Her ürün Türkiye’de de üretilebilir


Firmamiz Sektörde her biri alaninda kendini kanitlamis kadrosu ile “ Her ürün Türkiye’de de üretilebilir” hayalini benimseyip, bu hayali gerçeklestirmek için 2014 yilinda kurulmustur. Firmamiz ana baslik olarak 3 alanda hizmet vermektedir.

ÜRETİM: Ilk olarak uzmanlik alanimiz olan Elektronörofizyoloji Cihazlari sarf malzemelerini Türkiye’de üretmeye basladik. Firmamizin ürettigi sarf malzemeler ülkemiz ile sinirli kalmayip yurt disindan da büyük begeni topladi ve ürünlerimizin yurt disi satisi basladi. Su an için üretilmeyen sarf malzemeler için alaninda lider üretici firmalar ile çalisip bu firmalarin ürünlerinin Türkiye dagitimini gerçeklestirmekteyiz.

TEKNİK SERVİS: Firmamiz Türkiye’de çok büyük bir sikinti olan Elektronörofizyoloji Cihazlarinin bakim ve teknik destek problemlerine uzman kadrosu ile çözüm üretmektedir. Cihazinizin markasi ne olursa olsun eeg ve emg cihazlarinda olabilecek teknik ariza , teknisyen-doktor egitimleri için hizmet vermekteyiz. Firmamiz parça degisimi gerektirmeyen arizalar ve teknisyen-doktor egitimi için sabit fiyat uygulamaktadir.

HİZMET: Firmamiz branslarinda kendini kanitlamis ve zirvede olan ürünleri degerli hocalarimizla bulusturmayi ilke edinmistir.